Výlety a plavby na Tenerife

Chcete si na Tenerife rychle a pohodlně zamluvit výlet lodí, potápění, šnorchlování, výšlap na Teide a mnoho dalších aktivit? Pokud ano, klikněte na následující odkazy – na výběr je mnoho různých aktivit, které si můžete zaplatit a nemít tak obavy, že bude aktivita později vyprodaná.

Zrušení zdarma a mnoho recenzí

Zrušení rezervace až 24 hodin před začátkem zaplacené aktivity je zdarma. Aktivity mají mnoho recenzí, takže si můžete vybrat podle toho, jak je hodnotili ostatní.

Velký výběr aktivit

Vybrat si můžete například výlety za velrybami a delfíny, potápění, kurzy potápění PADI, šnorchlování se želvami, jízda v kajaku za delfíny, pozorování hvěz na Teide, jízda na motorovém člunu nebo Jet ski, lístky na lanovku na Teide, do Aqualandu nebo Jungle Parku, lekce surfování, Go-karting, . denní výlet na ostrov Gomera, parascending, tandemový seskok padákem půjčení kol a mnoho dalšího.

Naše zkušenost

My jsme byli například v březnu na lodním výletě z Puerto Colón na Mascu a moc jsme si to užili. Občerstvení bylo dostatek a co bylo nejdůležitější, viděli jsme velké skupiny delfínů a velryb, které se pohybovaly skutečně blízko naší lodě. Byl to skvělý zážitek, na který se jen tak nezapomíná. Jen je nutné na cestu přibalit i teplé oblečení, protože nám byla na zpáteční cestě, když loď nabrala na rychlosti, i ve svetru zima!

Napište nám, jak jste byli spokojeni, jen tak můžeme pak předat vaše zkušenosti ostatním.

Koupit zpáteční jízdenky na lanovku na Teide

Zde si můžete z pohodlí domova koupit jízdenky na lanovku. Cena zahrnuje zpáteční jízdenku a audio průvodce – 39.50 eur dospělý, dítě 3-13 let 18,50 eur. Menší děti na lanovku nesmějí. Jízdenky je možné do 24 hodin před jízdou vrátit.

Pozorování hvězdné oblohy na Teide

Noční výlet na sopku Teide ideální pro ty, kteří rádi pozorují hvězdy. V ceně 55 eur je zahrnuta doprava na Teide a večeře v restauraci. Výlet lze do 24 hodin před jeho uskutečněním bezplatně zrušit.

Výšlap na vrchol Teide

Láká vás zdolat sopku Teide až na vrchol, ale nemáte povolení k výšlapu až na samý vrchol? Koupí tohoto výletu za 94,50 eur pro dospělého a 47,25 dítě do 11 let je vše zařízeno protože zahrnuje dopravu až k Tejde (vyzvednutí u hotelu na jihu Tenerife zajištěno), zpáteční jízdenku na lanovku a povolení na výšlap na vrchol.

Vstupenky do Siam Parku

Kliknutím na tento odkaz si můžete koupit vstupenky do Siam Parku z pohodlí domova za stejnou cenu jako v pokladně Siam Parku. Cena - dospělí 38 eur, děti 3-11 let 26 eur. Lístky je možné vrátit až 24 hodin předem, vráceno bude celé vstupné.

Vstupenky do Loro Parku

Kliknutím na tento odkaz si můžete koupit vstupenky do Loro Parku z pohodlí domova za stejnou cenu jako na pokladně v Loro Parku. Cena - dospělí 38 eur, děti 6-11 let 26 eur. Lístky je možné vrátit  až 24 hodin předem, vráceno bude celé vstupné.

Vstupenky do Siam Parku a Loro Parku

Kliknutím na tento odkaz si můžete koupit dvě vstupenky se slevou - lístky do Siam Parku a Loro parku. Cena - dospělí 66 eur, děti 6 -11 let 45,50 eur. Vstupenky je možné vrátit až 24 hodin předem, vráceno bude celé vstupné.

Vstupenky do Loro Parku s dopravou z letovisek na jihu ostrova

Pokud se chcete jet podívat do Loro Parku, ale nemáte půjčené auto, je tento odkaz právě pro vás. Doprava do Loro parku je zajištěna z letovisek na jihu ostrova. Cena - dospělí 51,50 eur, děti 6-11 let 34 eur, děti do 5 let 8 eur.

Vstupenky do Siam Parku a Loroparku s dopravou z letovisek na jihu ostrova

Kliknutím na tento odkaz si můžete koupit vstupenky se slevou do Siam Parku a do Loro Parku. Cena zahrnuje dopravu do Loro Parku a lístky je možné  vrátit až 24 hodin předem, vráceno bude celé vstupné. Cena - dospělí 79,50 eur, děti 6-11 let 53.50 eur, děti 2- 5 let 8 eur.

Výlet na ostrov La Gomera

Celodenní výlet z jihu Tenerife na ostrov La Gomera zahrnuje dopravu, návštěvu Roque de Agando, lesa El Cedro, národního parku Garajonay a oběd na vyhlídce Mirador de Abrante. Aktivitu je možné až 24 hodin bezplatně zrušit. Cena – dospělí 79,50 eur, děti 2-11 let 45,50 eur.

Vstupenky do Aqualandu

Kliknutím na tento odkaz si můžete koupit vstupenky do Aqualandu z pohodlí domova. Doprava z hotelů na jihu ostrova je zajištěna svozovým autobusem a vstupenky je možné až 24 hodin předem zrušit. Cena - dospělí 32 eur, senioři a děti 5-10 let 24 eur děti 3-4 roky 13 eur.

Výlet na jachtě za delfíny a velrybami

Tříhodinová plavba na jachtě za delfíny a velrybami, a se šnorchlováním s želvami. V ceně je doprava z hotelu z letovisek na jihu Tenerife, občerstvení a nápoje. Cena dospělí 59 EUR, děti 2-10 let  48 eur. Výlet je možné do 24 hodin před jeho počátkem bezplatně zrušit.

Výlet na katamaránu za delfíny a velrybami

Kliknutím na tento odkaz si můžete koupit 3hodinovou plavbu na katamaránu za 40 eur/dospělý 25 eur/děti do 9 let nebo 5hodinovou plavbu na katamaránu za 54 eur/dospělí, 29 eur/děti. Výlet je možné 24 hodin předem bezplatně zrušit. V ceně je občerstvení a nápoje. Během plavby je udělána zastávka na plavání a šnorchlování.

Vyjížďka na kajaku a šnorchlování se želvami

Tento tříhodinový výlet na kajacích si určitě užijí ti, kteří si chtějí zašnorchlovat se želvami a zahlédnout delfíny. V moři na jihu ostrova žijí hejna velryb a delfínů, takže šance, že je takto zblízka zahlédnete i vy je veliká. Cena je 40 Eur a aktivitu je možné do 24 hodin před jejím počátkem bezplatně zrušit.

Vstupenky do Jungle Parku

Vystoupení s tuleni a ptáky, různá zvířata a všude kolem zelená džungle, to všechno můžete vidět v Jungle Parku. I tyto vstupenky lze do 24 hodin předem vrátit. Cena je 28 eur dospělý, 20 eur dítě 5-10 let, 11 eur dítě 3-4 roky.

Potápění s želvami

Kliknutím na tento odkaz si můžete objednat potápění s želvami. Cena 65 eur zahrnuje školení v potápěčském centru v Adeje, cestu lodí a potápění a šnorchlování na místě. Aktivitu lze do 24 hodin před jejím začátkem bezplatně zrušit.

Paragliding

Kliknutím na tento link si můžete zakoupit paragliding v tandemu se zkušeným instruktorem. Cena je 129 Eur. I tuto aktivitu je možné až 24 hodin před jejím počátkem zrušit a celá částka vám bude vrácena.

Jet Ski se šnorchlováním

Kliknutím na tento odkaz si objednáte jet ski se šnorcholváním. Tato aktivita trvá 1 až 2 hodiny, stojí 45 eur a je možné ji až 24 hodin před jejím počátkem stornovat. 

Go Karting

Kliknutím na tento odkaz si můžete koupit čtvrt hodinový Go Karting za cenu 10 Eur. Na místo vás pohodlně doveze svozový autobus z letovisek na jihu Tenerife. Do 24 hodin před začátkem lze aktivitu lehce zrušit a peníze vám budou vráceny.

Lodní výlet za delfíny a velrybami

Pětihodinový výlet z přístavu Puerto Colon k útesům Los Gigante s koupáním a občerstvením v ceně. Cena dospělý 50 eur, dítě 6-11 let 25 eur, dítě do 5 let zdarma. Do 24 hodin před začátkem lze aktivitu zrušit a peníze vám budou vráceny.

Potápění pro začátečníky

Kliknutím na tento odkaz si můžete objednat potápění pro úplné začátečníky. Cena zahrnuje 40-60 minutový ponor, dopravu z hotelu na jihu Tenerife, pronájem potápěčského vybavení a podroubnou instruktáž. Cena je 64 Eur a aktivitu lze do 24 hodin před začátkem bezplatně zrušit.