Ubytování v Aparthotelu Castle Harbour

Lidé se nás často ptají, zda poskytujeme ubytování nebo zda víme o nějakých apartmánech, které by si mohli pronajmout. Až donedávna byla naše odpověď ne, ale přimělo nás to zamyslet se nad tím, zda informace o ubytování neposkytovat také.

Oslovili jsme pár lidí, které známe, trochu jsme si popovídali a našli perfektní řešení pro ty, kteří hledají skvělé místo pro strávení dovolené v soukromých apartmánech kousek od krásných písečných pláží a dlouhé plážové promenády v Los Cristianos, což je ideální místo pro strávení zimní dovolené, protože je tam příjemně teplo a téměř nikdy nefouká po celý rok, takže se můžete koupat v moři či bazénu i v zimě. V Los Cristiano si navíc najde zábavu skutečně každý, protože kromě koupání a opalování město nabízí hezké ulice s mnoha příjemnými restauracemi s jídlem a pitím za rozumné ceny.

Castle Harbour nabízí ubytování s možností vlastního stravování za rozumnou cenu. Nachází se asi kilometr od pobřežní promenády a pláže Playa de Las Vistas v malém městě Los Cristianos. V docházkové vzdálenosti najdete mnoho supermarketů, barů a restaurací, včetně oblíbeného food courtu La Pepa.

hotelový pokoj
koupelna

Vybavení hotelu

V komplexu aparthotelu najdete velký bazén, který je v zimě vyhřívaný a má oddělenou část pro malé děti a kojence. Bazén je obklopenou terasou s lehátky a slunečníky (za jejich pronájem se platí poplatek) Na bezpečnost u bazénu dohlíží každodenně plavčík.

Hotelový bar u bazénu a restaurace El Paso mají otevřeno denně od 9:00 do 23:00 a v jejich nabídce je široká škála občerstvení a nápojů. Během večeře je k dispozici také večerní menu. Občas hraje večer živá hudba a oblíbené sportovní události můžete shlédnout na velkoplošné satelitní televizi. Převážnou většinu klientely tvoří Britové, takže očekávejte, že poběží především zápasy či turnaje, které je zajímají.

Recepce komplexu je otevřena 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže není problém přijet na ubytování i během noci. Na recepci si můžete zařídit pronájem vybavení jako například lehátka a slunečníky, tenisového kurtu, kulečníkových stolů, bezpečnostních schránek, fénu, Wi-Fi připojení, nebo si zamluvit výlet či odvoz na letiště. Na recepci také najdete počítač s připojením k internetu (platba za minutu).

 Vybavení apartmánů je různé, protože každý apartmán má jiného vlastníka. Všechny jsou ale dobře, účelně a vkusně vybaveny, a ve všech najdete satelitní televizi a bezpečnostní schránku (k dispozici na recepci). Wi-Fi připojení si můžete pořídit na recepci za malý poplatek (3 eura na den, 5 eur na týden, 7 eur na 2 týdny, 15 eur na měsíc na jedno zařízení. Pokud máte zájem připojit více zařízení, je cena o trošku vyšší.)

hotelový komplex v Los Cristianoas
hotelová restaurace v noci

Pokud máte zájem o rezervaci apartmánu v Castle Harbour a chcete získat 10% slevu, kontaktujte je přímo a nezapomeňte zmínit, že vám byly apartmány v Castle Harbour doporučeny Kamilou. Pokud máte nějaké dotazy, klidně napište, rádi vám odpovíme.

Ceny apartmánů jsou velmi rozumné, a začínají na 40 eur za studio, 50 eur za byt s jednou ložnicí a 75 eur za byt se dvěma ložnicemi, což je velmi rozumná cena. Ceny očekávejte vyšší od půlky prosince do začátku dubna. Cena za ubytování je bez snídaně, kterou si můžete objednat za příplatek 4,50 eur. Za příplatek je možné doobjednat přistýlku. Storno rezervace zrušené 15 a více dní před datem příjezdu je zdarma a budou vám vráceny všechny peníze.

Zarezervujte si dovolenou v Castle Harbour

Pro získání 10% slevy nezapomeňte zmínit, že vám bylo ubytování v Castle Harbour doporučeno Kamilou.