Los Abrigos

Pobřežní městečko, kde si vychutnáte klidné večery na malé promenádě.

V městečku Los Abrigos můžete poznat život místních obyvatel

Los Abrigos je malé rybářské městečko, které se nachází na jižním pobřeží Tenerife, jen pár kilometrů od města El Médano. Najdete zde pár turistů, ale nejde o turistické letovisko, je to příjemné španělské městečko, kde žijí místní lidé a v kterém vládne klidná atmosféra.

Krátká pobřežní promenáda s restauracemi

Los Abrigos je známé svými velmi dobrými rybími restauracemi, které se nacházejí na promenádě u malého rybářského přístavu. U přístavu najdete rybárnu, kde si můžete čerstvě vylovené ryby koupit.

Koupání v Los Abrigos

Los Abrigos má malou pláž s tmavým pískem. Skvělé koupání je v přírodních bazénech kousek od Los Abrigos, problém je ale v tom, že jsou hůře přístupné, pro malé dítě nebo někoho se sníženou pohyblivostí může být kamenitý sestup k nim i nebezpečný. V Los Abrigos najdete také místa, kde se dostanete do vody po žebříku.

Pěkná procházka podél pobřeží

Z Los Abrigos vede pěkná prkenná cesta do letoviska Golf del Sur, která přímo vybízí ke klidným večerním procházkám.

Výlety na Tenerife

 

 

 

 

 

Chcete si rychle a pohodlně zamluvit výlet lodí, potápění, šnorchlování, výšlap na Teide a mnoho dalších aktivit? Pokud ano, klikněte na následující odkaz a budete si moci vybrat z mnoha aktivit, zabookovat si je a zaplatit. Zrušení rezervace až 24 hodin před začátkem zaplacené aktivity je zdarma. Aktivity mají mnoho recenzí, takže si můžete vybrat podle toho, jak je hodnotili ostatní. Vybrat si můžete například výlety za velrybami a delfíny, potápění, kurzy potápění PADI, šnorchlování se želvami, jízda v kajaku za delfíny, pozorování hvěz na Teide, jízda na motorovém člunu nebo Jetski, lístky na lanovku na Teide, do Aqualandu nebo Jungle Parku, lekce surfování, Go-karting, denní výlet na ostrov Gomera, parascending, tandemový seskok padákem půjčení kol a mnoho dalšího.

Máte byt (nejen) na Tenerife a chystáte se ho zaregistrovat na Booking.com? Zaregistrujte se přes tento odkaz a prvních 50 zprostředkovaných ubytování nebudete platit Bookingu provize!