Loro park

Menší, ale krásná zoologická zahrada, která se proslavila vystoupeními s delfíny, kosatkami, tuleni a papoušky.

Zoologická zahrada Loro Park zaujme malé i dospělé zábavnými představeními s delfíny, kosatkami, papoušky a tuleni

Loro Park je zoologická zahrada ve městě Puerto de la Cruz na severu ostrova. Na návštěvu budete určitě potřebovat celý den, protože kromě výběhů se zvířaty uvidíte několik show se zvířaty, na které budete potřebovat dost času. Je to jedna z nejlepších a nejoblíbenějších atrakcí na Tenerife a každoročně ji navštíví přes milion návštěvníků.

Představení s delfíny, kostatkami, tuleni a papoušky

Po vstupu do parku dostanete letáček s časy show se zvířaty a pokud nechcete o nic přijít, je dobré si návštěvu trochu naplánovat, protože vás bude čekat představení s kosatkami, s delfíny, s tuleni a s papoušky. Představení určitě stojí za to, jsou vtipná a pobaví se u nich i dospělí.

Ostatní zvířata v Loro parku

Dále uvidíte také obdivuhodné ledové království s tučňáky a projdete v tunelu akváriem, takže vám nad hlavou budou plavat různé ryby včetně rejnoků a žraloků. Ve výbězích uvidíte například pandy, šimpanzi, gorily, tygry a lvi. Dále je tu atrakce Katanda Treetops, kdy procházíte po dřevěných chodnících a přes visuté mosty obklopené stovkami ptáků mnoha druhů, včetně kakadu, kookaburras a emu.

Zábava pro děti

Pro děti je tu Kinderlandia, kde si malé děti mohou užít skluzavky a prolézačky. Vedle Kinderlandie je menší bobová dráha, na které se můžete za 1 eur navíc svézt.

Vláček do Loroparku z Puerta

Do Loro Parku jezdí každých 20 minut vláček z náměstí Plaza Reyes Catolicos v Puerto de la Cruz.

Další informace o Loro Parku najdete zde. My byli v Loro Parku dvakrát, protože synovi se v něm moc líbilo a chtěl vidět delfíny a kosatky znovu.

Občerstvení

Doporučuji si vzít do Loro Parku dostatečné zásoby vody, protože tam neměli velké lahve a ty malé se prodraží. Jídlo si do Loro Parku můžete vzít své, nebo si můžete koupit jídlo v jedné z restaurací v parku. Pokud chcete zároveň navštívit i Siam Park, vyplatí se koupit zlevněné lístky, které slouží k návštěvě obou parků.

Vstupenky do Loro Parku

Loro Park je znovu otevřen!!!!

Po dlouhé době jsme se konečně dočkali a Loro park je konečně znovu otevřen. Pokud nechcete čekat u vstupu do Loro Parku zbytečně frontu, můžete si koupit vstupenky kliknutím na následující odkaz, který vás navede na oficiálního prodejce vstupenek, kde si můžete vstupenky bezpečně zakoupit. Cena vstupenky do Loro Parku je dospělí 38 eur, děti od 5 let 26 eur. Děti do 5 let mají vstup do Loro parku zdarma. Cena vstupenek do Loro parku i s dopravou z jihu Tenerife je dospělý 51,50 eur, 34 eur dítě.