Tyto webovky jsou na prodej, pokud máte zájem, napište na kamtka11@gmail.com

Jungle Park

Zoo Jungle Park na Tenerife

Na Tenerife se nachází dvě zoologické zahrady a Jungle Park je jedna z nich. Uvidíte v ní řadu zvířat a ptáků a zoo má také zábavný program s různými show se zvířaty.

Kde Jungle park najdete

Jungle Park se nachází na jihu Tenerife nedaleko Los Cristianos. Je to ohromná hustě osázená tropická zahrada měřící 7,5 hektarů.

Jaká zvířata uvidíte

Celkem můžete vidět více než 500 zvířat a najdete v ní například orangutany, šimpanzi, leopardy a jaguáry. Budou vám předvedeny lovecké dovednosti dravých ptáků, včetně sokolů a orlů. Můžete také shlédnout zábavnou show s papoušky a jinými exotickými ptáky, lachtany a krmení tučňáků.

Další zábava v zoo

Dále se v Jungle Parku můžete projít po atrakci Jungle Raid, na které budete překonávat překážky v podobě lanových mostů, tunelů a průchodů. Za drobný poplatek navíc se můžete projet džunglí po 800 metrů dlouhé bobové dráze.

Občerstvení v Jungle parku

V Jungle Parku samozřejmě najdete také několik možností rychlého občerstvení, pokud však budete chtít, můžete si přinést vlastní jídlo. Více informací o Jungle Parku najdete zde.

Jak se do Jungle Parku dostat

Do Jungle parku jezdí svozové autobusy, které objíždějí hotely v Los Cristianos, Adeje a Las Americas zdarma. Pokud svozový autobus neprojíždí nedaleko vašeho hotelu, můžete se do Jungle parku dostat hromadnou dopravou. Více informací o autobusech na Tenerife najdete zde. Můžete si také půjčit auto v autopůjčovně. Více informací o tom, kde si půjčit auto najdete zde.

Vstupenky do Jungle Parku

Jungle Park je znovu otevřen!!!!

Pokud nechcete čekat u vstupu do Jungle Parku zbytečně frontu, můžete si koupit vstupenky kliknutím na následující odkaz, který vás navede na oficiálního prodejce vstupenek, kde si můžete vstupenky bezpečně zakoupit. Cena vstupenky do Jungle Parku je 28 eur, děti od 5 – 10 let 20 eur, děti 3 – 4 roky 11 eur a děti do 3 let mají vstup do Loro parku zdarma. Tato cena se shoduje s cenou u pokladny v parku. Dále si můžete koupit výhodnější combo vstupenku do dvou parků (akvapark Aqualand a zoo Jungle park), které si můžete koupit na místě nebo zde