Spolupráce

 

Spolupráce s našimi webovkami je skvělým způsobem, jak propagovat váš produkt, značku nebo službu.

PrůvodceTenerife.com jsou webové stránky zaměřené na ostrov Tenerife, které poskytují užitečné informace aktivním cestovatelům. Obsahují rady na cesty, články o destinacích, fotografie a blog o životě na ostrově Tenerife.

Pokud máte zajímavý nápad, produkt nebo službu, kterou chcete zviditelnit, napište nám, rádi si váš návrh vyslechneme, ať už půjde o cokoli.

Jak můžeme spolupracovat

Recenze produktů

Rádi vyzkoušíme různé produkty či služby spojené s cestováním, ať už jde o outdoorové vybavení, turistické ubytování nebo pronájem vaší jachty. S radostí otestujeme Váš produkt nebo službu a recenzi zveřejníme na našem webu a sociálních sítích.

 

Reklama

Chcete propagovat své produkty nebo značku? Rádi vám připravíme inzertní balíček, který může zahrnovat například článek na míru s odkazem na váš web nebo zmínku na sociálních sítích.

 

Ambasadoři značky

Bude nám potěšením stát se partnery značky, která je v souladu s našimi hodnotami.

Guest post – Váš článek na našich webovkách

Jste nadšení cestovatelé a chtěli byste zveřejnit článek na našem webu? Pokud máte praktické rady a tipy ze zajímavých míst, rádi Vám dáme na našich webovkách prostor. Jestliže máte vlastní cestovatelský blog či web, můžete si do článku umístit odkaz.

 

Máte byt na Tenerife a chystáte se ho zaregistrovat na Booking.com? Zaregistrujte se přes tento odkaz a prvních 50 zprostředkovaných ubytování nebudete platit Bookingu provize!

 

 

Jsme otevřeni různým typům spolupráce a rádi se s Vámi pobavíme o konkrétních představách. Ozvěte se nám na e-mail: kamtka11@gmail.com nebo nám napište prostřednictvím formuláře.

 

Napište nám

Pokud budete mít zájem, napište a my vám je rádi ostrov ukážeme. Umíme španělsky a umíme jednat s úřady. Pokud budete potřebovat něco zařídit, obraťte se na nás. Rádi vám s tím pomůžeme.

12 + 5 =