Tyto webovky jsou na prodej, pokud máte zájem, napište na kamtka11@gmail.com

 Buenavista del Norte

Malebné městečko na severozápadu ostrova.

Městečko Buenavista del Norte nabízí odpočinek a příjemné procházky po okolí

Městečko Buenavista leží na severozápadním cípu ostrova, bylo založeno v 16. století a nyní patří k nejodlehlejším městům na Tenerife, v jeho okolí se nachází krásná divoká příroda a určitě stojí za návštěvu.

Starobylé město s úzkými uličkami

Nyní má Buenavista 5 000 obyvatel a je to jedno z nejkrásnějších míst na Tenerife. Město bylo prohlášeno kulturním dědictvím pro své rozložení starobylých ulic a množství tradičních domků rozlišných architektonických stylů. Centrum města tvoří náměstí Remedios, kde stojí místní kostel a kde jako v každém španělském městě po večerech posedávají místní obyvatelé. V okolních malebných ulicích najdete pečlivě restaurované starobylé domky s taškovými střechami.

Okolí města

Z městečka se můžete vydat na procházku po klikaté pobřežní stezce, z které můžete pozorovat místní rybáře nebo dojít na pláž s černým písem Las Arenas. Buenavista se pro vás může také stát skvělým výchozím bodem pro výlety do okolí, leží totiž kousek od chráněného přírodního území Teno parku, od známých a často focených skalních útesů Los Gigantes a od další krásné, v horách posazené vesničky Masca.