Bajamar

Malé město na severu ostrova se super přílivovými bazény

Bajamar je příjemné město nabízející skvělé vykoupání ve velkých přílivových bazénech

Pobřežní městečko Bajamar je malé, klidné místo na severu ostrova, které leží na západním okraji pohoří Anaga, což ho dělá ideálním výchozím bodem pro túry po zeleném severu.

Přílivové bazény v Bajamaru

Na severu ostrova jsou velmi často velké vlny, které znemožňují koupání v moři, proto byly v Bajamaru na pobřeží vybudovány dva velké přílivové bazény se slanou vodou, které leží u malé chráněné pláže. Jak v bazénech, tak na pláži je velmi příjemné koupání a my se do Bajamaru vždy rádi vracíme vykoupat.

Městečko s mnoha malebnými zákoutími stojí za návštěvu

V centru městečka Bajamar najdete kapli San Juana Bautisty, která byla postavena v roce 1628 a v ulicích městečka najdete mnoho malebných domů a zákoutí. Pokud si vypůjčíte při návštěvě ostrova auto, toto místo určitě stojí za návštěvu.

Procházky po okolí

V okolí městečka Bajamar se nachází mnoho zajímavých míst, které můžete navštívit. Můžete si například udělat procházku k majáku nebo na nedalekou pláž Playa del Arenal

Výlety na Tenerife

 

 

 

 

 

Chcete si rychle a pohodlně zamluvit výlet lodí, potápění, šnorchlování, výšlap na Teide a mnoho dalších aktivit? Pokud ano, klikněte na následující odkaz a budete si moci vybrat z mnoha aktivit, zabookovat si je a zaplatit. Zrušení rezervace až 24 hodin před začátkem zaplacené aktivity je zdarma. Aktivity mají mnoho recenzí, takže si můžete vybrat podle toho, jak je hodnotili ostatní. Vybrat si můžete například výlety za velrybami a delfíny, potápění, kurzy potápění PADI, šnorchlování se želvami, jízda v kajaku za delfíny, pozorování hvěz na Teide, jízda na motorovém člunu nebo Jetski, lístky na lanovku na Teide, do Aqualandu nebo Jungle Parku, lekce surfování, Go-karting, denní výlet na ostrov Gomera, parascending, tandemový seskok padákem půjčení kol a mnoho dalšího.

Máte byt (nejen) na Tenerife a chystáte se ho zaregistrovat na Booking.com? Zaregistrujte se přes tento odkaz a prvních 50 zprostředkovaných ubytování nebudete platit Bookingu provize!