El Médano

  Malé město s krásnou dlouhou pláží, která přímo vybízí k dlouhým procházkám

El Médano – ideální místo pro vodní sporty

El Médano je spíše klidnější letovisko na jihu Tenerife. Jsou zde pouze čtyři hotely, ale ve městě existuje mnoho možností ubytovat se v apartmán.

Místo, kde často fouká

Město je oblíbené především mezi kitery a windsurfery, kteří tu mají vlastní pláž. Vítr zde bude hlavně v létě vaším věrným společníkem, na kterého si budete muset zvyknout.

Dlouhé pláže s jemným pískem

Najdete tu dlouhou pláž, která vyloženě vybízí k dlouhým procházkám. Pláž tvoří přírodní písek vytvořený erozí bledých pobřežních skal pemzy. Městská pláž je skvělým místem pro rodiny s dětmi, protože se do moře sváží jen velmi postupně a hned vedle ní se nachází velké dětské hřiště. Podél pláže se táhne promenáda se zahradními restauracemi.

Příjemné procházky za město

Pokud dojdete na konec promenády a budete pokračovat za ní, narazíte na krásné písečné vlny, které děti přímo lákají ke skákání. Když se rozhodnete vydat se ještě dál, dorazíte na pláž La Tejita, která se nachází za ikonickou horou Montana Roja.

Výlety na Tenerife

 

 

 

 

 

Chcete si rychle a pohodlně zamluvit výlet lodí, potápění, šnorchlování, výšlap na Teide a mnoho dalších aktivit? Pokud ano, klikněte na následující odkaz a budete si moci vybrat z mnoha aktivit, zabookovat si je a zaplatit. Zrušení rezervace až 24 hodin před začátkem zaplacené aktivity je zdarma. Aktivity mají mnoho recenzí, takže si můžete vybrat podle toho, jak je hodnotili ostatní. Vybrat si můžete například výlety za velrybami a delfíny, potápění, kurzy potápění PADI, šnorchlování se želvami, jízda v kajaku za delfíny, pozorování hvěz na Teide, jízda na motorovém člunu nebo Jetski, lístky na lanovku na Teide, do Aqualandu nebo Jungle Parku, lekce surfování, Go-karting, denní výlet na ostrov Gomera, parascending, tandemový seskok padákem půjčení kol a mnoho dalšího.

Máte byt (nejen) na Tenerife a chystáte se ho zaregistrovat na Booking.com? Zaregistrujte se přes tento odkaz a prvních 50 zprostředkovaných ubytování nebudete platit Bookingu provize!