Krátkodobý pronájem bytu v El Fraile

Pro ty, kteří by si rádi život na jihu Tenerife vyzkoušeli na delší dobu, třeba na pár měsíců, nabízíme ke krátkodobému pronájmu byt ve čtvrti El Fraile. Krátkou procházkou dorazíte do městečka Las Galletas, kde se nachází pláž, krásná přístavní promenáda, přístav, trh s rybami a plno výborných restaurací.

Byt se nachází ve třetím patře (bez výtahu), má prostorný obývací pokoj spojený s kuchyní s rozkládacím gaučem pro dvě osoby, prostornou hlavní ložnici pro dvě osoby a malou ložnici nebo pracovnu, která ale nemá okno. Všechny místnosti jsou vybaveny výkonným stropním ventilátorem, který vám zaručí komfort v letních měsících. Byt má malý balkon a prostornou společnou střešní terasu. Na střeše je také místnost, která se používá k praní a uskladnění věcí.

Byt je plně vybavený, včetně nádobí, ručníků a ložního prádla. Z okna a ze střešní terasy je krásný výhled na moře a na marinu v Las Galletas. Ke krásné pláži na fotce dojdete procházkovou chůzí za 10 minut. Jen pár kroků od domu se nachází supermarket, pekárna a další obchody. Zvířata vítána.